Platba

Způsoby platby

Zboží je zasíláno na dobírku, nebo je platbu možno provést předem prostřednictvím bankovního převodu nebo platební kartou.

Dobírka

V případě dobírky zákazník platí cenu zboží včetně DPH (případně umenšenou o poskytnuté slevy) + cenu dopravy + doběrečné dle zveřejněného ceníku v sekci Doprava. Při zasílání na dobírku je zboží expedováno obvykle do dvou pracovních dní, podle času zadání objednávky. V případě potíží či komplikací zákazníka vždy informujeme.

Platba převodem

V případě platby převodem je nutno zaslat stanovenou částku (cena zboží včetně DPH případně umenšená o poskytnuté slevy + poštovné) na účet u FIO banka a.s. 2901060376/2010, respektive IBAN CZ3820100000002401426853 SWIFT FIOBCZPPXXX v případě platby v € (u zákazníků ze Slovenska). Jako variabilní symbol je třeba uvést číslo objednávky (uvedeno též v e-mailu, potvrzující přijetí objednávky). Zboží bude odesláno nejpozději druhý pracovní den následující po dni připsání částky na náš účet. V těchto případech blokujeme zboží pro zákazníka 14 dní od data objednávky. Vrácení peněz při stornování již zaplacené objednávky vyřizujeme do dvou pracovních dní. Pokud se jedná o platbu ze zahraničního účtu a storno je na základě požadavku zákazníka, platí náklady spojené se zahraničním převodem zákazník.

Platba pomocí brány GoPay / Shoptet Pay

Platební brána GoPay / Shoptet Pay umožňuje množství různých platebních metod a představuje nejrychlejší způsob platby. Je možné využít brány českých i slovenských bank, platbu pomocí digitální měny Bitcoin a nebo použít platební kartu. Brána Vás v závislosti na vaší volbě přepne na elektronické bankovnictví zvolené banky nebo požádá o platební údaje jakými je nejčastěji číslo platební karty, expirace, případně přihlášení a ověření.
Zboží bude odesláno nejpozději druhý pracovní den následující po dni uskutečnění platby. V těchto případech blokujeme zboží pro zákazníka 14 dní od data objednávky. Vrácení peněz při stornování již zaplacené objednávky vyřizujeme do dvou pracovních dní. 

Slevy

  • Neúčtujeme balné ani manipulační poplatek.
  • Při jednorázové objednávce nad 1 000 Kč nebo 43 € neúčtujeme poštovné.
  • Pokud Vaše objednávka obsahuje vybrané tituly, které jsou označeny ikonou dopravy zdarma, neplatíte poštovné.
  • Registrací získáte slevu na zboží ve výši 10 %. Tato sleva platí na většinu titulů s výjimkou těch, které budou mít už nastavené speciální a nebo větší slevy, či které budou ze slev vyřazeny.
  • V okamžiku, kdy objem Vašich realizovaných a vyřízených objednávek dosáhne celkové výše 1 000 Kč s DPH, bude snížení činit 15 %.
  • Pokud se Vaše objednávky vyšplhají na 2 500 Kč s DPH, získáte slevu 20 %.
  • Pokud objem realizovaných a vyřízených objednávek dosáhne 6 000 Kč s DPH, bude snížení činit už 25 %.
  • Při objemu 15 000 Kč s DPH bude snížení činit celých 30 %.
  • Na zboží v předobjednávkách dáváme automaticky 40% slevu všem.

Výše uvedené platí na většinu titulů s výjimkou těch, které budou mít nastavené speciální a nebo větší slevy, či které budou ze slev vyřazeny. Dosažení limitů se přepočítává ihned po vyřízení (dodání) objednávky. Výše uvedené věrnostní slevy platí bez časového omezení od okamžiku poskytnutí.

Zpět do obchodu