Platba

Způsoby platby

Zboží je zasíláno na dobírku, nebo je platbu možno provést předem prostřednictvím bankovního převodu nebo platební kartou.

Dobírka

V případě dobírky zákazník platí cenu zboží včetně DPH (případně umenšenou o poskytnuté slevy) + cenu dopravy + doběrečné 19 Kč. Při zasílání na dobírku je zboží expedováno obvykle do dvou pracovních dní, podle času zadání objednávky. V případě potíží či komplikací zákazníka vždy informujeme.

Platba převodem

V případě platby převodem je nutno zaslat stanovenou částku (cena zboží včetně DPH případně umenšená o poskytnuté slevy + poštovné) na účet u FIO banka a.s. 2901060376/2010, respektive IBAN CZ3820100000002401426853 SWIFT FIOBCZPPXXX v případě platby v € (u zákazníků ze Slovenska). Jako variabilní symbol je třeba uvést číslo objednávky (uvedeno též v e-mailu, potvrzující přijetí objednávky). Zboží bude odesláno nejpozději druhý pracovní den následující po dni připsání částky na náš účet. V těchto případech blokujeme zboží pro zákazníka 14 dní od data objednávky. Vrácení peněz při stornování již zaplacené objednávky vyřizujeme do dvou pracovních dní. Pokud se jedná o platbu ze zahraničního účtu a storno je na základě požadavku zákazníka, platí náklady spojené se zahraničním převodem zákazník.

Platba pomocí brány GoPay

Platební brána GoPay umožňuje množství různých platebních metod a představuje nejrychlejší způsob platby. Je možné využít brány českých i slovenských bank, bránu PayPal, platbu pomocí digitální měny Bitcoin a nebo použít platební kartu. Brána Vás v závislosti na vaší volbě přepne na elektronické bankovnictví zvolené banky nebo požádá o platební údaje jakými je nejčastěji číslo platební karty, expirace, případně přihlášení a ověření.
Zboží bude odesláno nejpozději druhý pracovní den následující po dni uskutečnění platby. V těchto případech blokujeme zboží pro zákazníka 14 dní od data objednávky. Vrácení peněz při stornování již zaplacené objednávky vyřizujeme do dvou pracovních dní. 

Slevy

  • Neúčtujeme balné ani manipulační poplatek.
  • Při jednorázové objednávce nad 1 000 Kč nebo 40 € neúčtujeme poštovné.
  • Pokud Vaše objednávka obsahuje vybrané tituly, které jsou označeny ikonou dopravy zdarma, neplatíte poštovné.
  • Registrací získáte slevu na zboží ve výši 10 %. Tato sleva platí na většinu titulů s výjimkou těch, které budou mít už nastavené speciální a nebo větší slevy, či které budou ze slev vyřazeny.
  • V okamžiku, kdy objem Vašich realizovaných a vyřízených objednávek dosáhne celkové výše 1 000 Kč s DPH, bude snížení činit 15 %.
  • Pokud se Vaše objednávky vyšplhají na 2 500 Kč s DPH, získáte slevu 20 %.
  • Pokud objem realizovaných a vyřízených objednávek dosáhne 6 000 Kč s DPH, bude snížení činit už 25 %.
  • Při objemu 15 000 Kč s DPH bude snížení činit celých 30 %.
  • Na zboží v předobjednávkách dáváme automaticky 40% slevu všem.

Výše uvedené platí na většinu titulů s výjimkou těch, které budou mít nastavené speciální a nebo větší slevy, či které budou ze slev vyřazeny. Dosažení limitů se přepočítává ihned po vyřízení (dodání) objednávky. Výše uvedené věrnostní slevy platí bez časového omezení od okamžiku poskytnutí.