S ohledem na aktuální situaci je do odvolání zakázaná forma úhrady typu dobírkou.

Novinky

Titul týdne

Od 2.3. se vynasnážíme, aby každý týden (tj. od pondělí do neděle) byla ve slevě jedna z našich knih. Výše slevy bude vždy 30 % . Titul budeme vybírat náhodně s tím, že ze slev v dalších týdnech bude vyřazena, dokud nevyčerpáme všechny tituly. Ze slev budou vyřazeny všechny knihy, které podléhají tou dobou jiné akci. Například v současné době Carciphona. 

Titulem tohoto týdne je:

Cagaster 5

Spuštění platební brány

Od dnešního dne je možné k platbě používat platební bránu GoPay, která kromě platebních karet umožňuje i platbu převodem na účet, platbu Bitcoiny nebo přes PayPal. Věříme, že s nadcházejícími tituly jako je Shuricat nebo Cesta meče 3 to mnozí uvítají.

Spuštění nového webu
Od pondělí jsme sjednotili stránky a e-shop pod jednu doménu Zanir.cz. Pokud jste si na e-shopu dělali registraci, stačí si resetovat heslo. Nově je možné se přihlásit účtem Google nebo Facebook.
Od příštího týdne se nám snad podaří zavést i platbu přes platební brány, takže snad vystoupíme z té doby kamenné, ve které jsme díky převodům a dobírce byly do teď.
 
Pod Edičním plánem už jsou jednotlivé tituly, které se budeme snažit do konce roku vydat, i když jak víme z předešlých let, ne vždy se nám daří dostat přes hranici 6 komiksů ročně. Snaha tu však je a do konce května to vidíme na 4 komiksy.
 
Carciphona 4, BájnéKrálovství 2, CestaMeče 3 a Shuricat.
 
Od března také vracíme pravidelné slevy na knihy, na které se při převádění dat z e-shopu zapomnělo. S tím souvisí i trochu jasnější pravidla na slevy pro registrované zákazníky.
 
Níže je samozřejmě uvedené i na stránkách, ale přijde mi fér, aby to tu bylo černé na bílém.
Registrací získáváte 10% na veškeré knihy, které nejsou ve zvláštní slevě (týká se především předobjednávek nebo akcí, které plánujeme v průběhu roku dělat)
Tato sleva se zvyšuje při kumulované útratě v rámci Vašeho účtu a to:

nad 1 000 Kč - 15%
nad 2 500 Kč - 20%
nad 6 000 Kč - 25%
nad 15 000 Kč - 30%
 
Na předobjednávky bude sleva 40% pro všechny, kdo budou tak odvážní, že si nové tituly budou ochotni rezervovat dopředu.
Starší tituly, které budou v procesu výprodeje mohou mít slevy mezi 40% - 90%
 
JS
3 položek celkem