Non-Non

Dnes se z Itálie přesuneme do Chile za autorkou, kterou už jsme jednou vydali. Karla Díaz dokončila další projekt a nešlo než se o něj zajímat. Karla má profesionální styl a byť se její knihy čtou klasicky, manga je z nich cítit velmi silně.

Non-Non je titul o chlapci a dívce, kteří se náhodou potkají v parku. Ona beznadějná romantička a spisovatelka, on intelektuál, vášnivý čtenář a šachista. Oba těžcí introverti, mezi kterými přeskočí jiskra, ale cesta ke společné řeči bude trnitá.

Non-Non je slice-of-life komedie, ne nepodobná komiksu Coffee Shop, který vyšel v květnu 2019. Byl to překvapivě jeden z titulů, po kterém se zaprášilo.

Tímto kouskem chci jednak podpořit Karlu, aby mohla ve své dobré práci pokračovat (už teď připravuje další projekt), ale hlavně obnovit deficit lehčího čtení. Trapné situace ze života samozřejmě nemusí sednout každému a ne každý vyhledává komiks, ve kterém neteče krev, nestřílí se a neničí New York, ale myslím, že občas nám přesně takový pohodový komiks v životě chybí. Výjimečně neobsahuje žádné fantasy prvky a je to čistě "o lidech".

Kniha bude v A5 (Coffee Shop, Amaltea), je celý v černotě a obsauje kolem 400 stran, takže trochu cvalík.

Zítra tedy další kousek. :)

Zpět do obchodu