Genja

Jako další titul, který je třeba ohlásit a přestat kolem něj mlžit, je Genja. Dvoudílná japonská sci-fi manga. Ano, čtete správně. Sci-fi, protože takových věcí není nikdy dost.

Každá kniha bude mít kolem 250 stran a vyjdou obdobně jako Crueler than Dead. Tj. brzy po sobě. V manze budeme sledovat život chapce jménem Genja, který se narodil za ne úplně příznivých okolností. O matku přišel celkem záhy, ale oproti ostatním lidem je na něm něco jinak. Má charakteristiky šimpanze. Zda-li jde o výsledek evoluce nebo genetického experimentu je už v knize.

A teď proč není možné zveřejnit obálku. Genja nikdy v knižní podobě nevyšel, takže jsme se dohodli s autorem, aby nám obálky nakreslil. Autorem je Daimuró Kiši, který se u nás předvedl mangou Putování s dinosaury, která sklidila úspěch.

Uvidíme, jestli se nám podaří obě knihy vydat do Animefestu 24, ale vzhledem množství práce, které na knihách budeme muset provést, to nemusí nutně vyjít. Každopádně knihy příští rok vyjdou a jsem zvědav, co na to kdo řekne.

Zpět do obchodu