Srpen 2023

Měsíc s měsícem se sešel a máme tu opět pár novinek. Hned zkraje je třeba zmínit, že 8.8.2023 vychází další díl ze série Radiant. Osmý díl nám uzavře druhý příběhový ark a jak už bylo několikrát zmíněno, přijde i krabička. Krabička bude výjimečně obsahovat malého průvodce světem a postavami Radiantu a něco o tom, jak Tony Valente se sérií začínal.

Bájné království 3 se nám pořád trochu zadrhává. Tu je problém obrázky na stránku vměstnat, jindy zase těžce vymýšlíme, jak prázdné místo vyplnit. Nejspíš ale srpen bude měsíc, kdy se snad už konečně dostane do předobjednávek. Spolu s tím bude možné koupit i celou trilogii, pokud se snad někomu nechtělo naskakovat za jízdy. Bájné království je zvláštní kniha sama o sobě. Jednak formou, kdy komiksové panely plynule přechází v klasické knižní odstavce a naopak, ale i v pojetí tradičních pohádek. Zde je v hlavní roli Karkulka, která vyráží objevit svůj skutečný původ. Její dvě babičky jsou totiž královny Fallinoru. Místa za horami, které po mnoho let spalo...

Na obálky pro připravovanou mangu Genja si sice musíme ještě počkat, ale je konečně na čase oznámit další připravovanou manga sérii. Tentokrát jde o sedmi dílné školní drama Učebna pomsty. Už z názvu je asi jasné, že to nebude pro citlivější povahy. Kniha řeší kterak jedna holčina snášela třídní šikanu, až pohár trpělivosti přetekl. První díl vyjde ještě letos a pak bychom rádi drželi tempto 3 knihy v roce. Knihy mají v průměru kolem 180 stran a hned jak nám schválí obálku, tak se s ní pochlubíme.

Tento měsíc také pokračujeme v už pravidelných měsíčních slevách. Ceny platí do odvolání či vyprodání.

Bájné království 1  165,-  - 50%
Cagaster 4  169,-  - 15%
Carciphona 2  186,-  - 15%
Cesta meče 2  135,-  - 55%
Crueler than Dead 1  237,-  - 05%
Radiant 3  169,-  - 15%
Simon Sues 5  208,-  - 05%
Strašáci 479,-  - 20%

 

Zpět do obchodu