Září 2023

Prázdninový čas je za námi a je třeba opět trochu šlápnout do pedálů. Aktuálně je v procesu několik věcí najednou. Před týdnem byla zveřejněna obálka dalšího Simona. V pořádí 6. díl postaví Simona tváří v tvář zvláštnímu pekelníkovi. Pokud se však nemůžete dočkat novinky Space Punch, tak je dost možné, že již koncem září by mohl jít do tisku a tím pádem i do předobjednávky. Překlad Příběhu ještěrky a Non-Non jsou skoro hotové. Radiant 9 se překládá  a průvodce světem Radiantu bude nejspíš v září připraven a uvidíme, jak rychle se nám pak podaří dořešit krabičku. Když se zadaří, mohl by druhý box set Radianta být koncem měsíce také dostupný.

Bájné království 3 ještě prochází kontrolou. Přeci jen je tam toho textu trochu víc, než v ostatních věcech, co běžně děláme, tak to čtení chvíli trvá. Ale kniha je jinak připravená a je dost dobře možné, že s ostatními věcmi bude do konce měsíce také na cestě na pulty.

Na závěr ještě jedna dobrá zpráva. Po dlouhých peripetiích jsme se dočkali a dorazila série Učebna pomsty. Naše nová manga série začne vycházet ještě letos a jestli si potrpíte na trochu dramatičtější a vážnější téma, přijdete si na své. 

Slevy měsíce. Ceny platí do odvolání či vyprodání.

Cagaster 2  179,-  - 10%
Crueler than Dead 2  237,-  - 05%
Mňau!  142,-  - 35%
Simon Sues 2  60,-  - 70%
 
Zpět do obchodu