Spuštění nového webu

Od pondělí jsme sjednotili stránky a e-shop pod jednu doménu Zanir.cz. Pokud jste si na e-shopu dělali registraci, stačí si resetovat heslo. Nově je možné se přihlásit účtem Google nebo Facebook.
Od příštího týdne se nám snad podaří zavést i platbu přes platební brány, takže snad vystoupíme z té doby kamenné, ve které jsme díky převodům a dobírce byly do teď.
 
Pod Edičním plánem už jsou jednotlivé tituly, které se budeme snažit do konce roku vydat, i když jak víme z předešlých let, ne vždy se nám daří dostat přes hranici 6 komiksů ročně. Snaha tu však je a do konce května to vidíme na 4 komiksy.
 
Carciphona 4, BájnéKrálovství 2, CestaMeče 3 a Shuricat.
 
Od března také vracíme pravidelné slevy na knihy, na které se při převádění dat z e-shopu zapomnělo. S tím souvisí i trochu jasnější pravidla na slevy pro registrované zákazníky.
 
Níže je samozřejmě uvedené i na stránkách, ale přijde mi fér, aby to tu bylo černé na bílém.
Registrací získáváte 10% na veškeré knihy, které nejsou ve zvláštní slevě (týká se především předobjednávek nebo akcí, které plánujeme v průběhu roku dělat)
Tato sleva se zvyšuje při kumulované útratě v rámci Vašeho účtu a to:

nad 1 000 Kč - 15%
nad 2 500 Kč - 20%
nad 6 000 Kč - 25%
nad 15 000 Kč - 30%
 
Na předobjednávky bude sleva 40% pro všechny, kdo budou tak odvážní, že si nové tituly budou ochotni rezervovat dopředu.
Starší tituly, které budou v procesu výprodeje mohou mít slevy mezi 40% - 90%
 
JS
Zpět do obchodu