15. svazek Radiantu vyjde v 1. čtvrtletí 2021 ve Francii

Včera byla představena obálka 15. knihy komiksové série Radiant. S prvním dílem se můžete od října setkat i u nás. Pokud máte rádi mangu, kouzelníky, šónen a trhlý humor, tak si určitě přijdete na své.
 
Pokud jste na knihu ještě nenarazili (přeci jen je to teď s knihkupectvími trochu složitější), nemusí to nezbytně znamenat, že se nemůžete účastnit v ní uvedené soutěži. 
Samozřejmě pokud se chcete účastnit, ale knihu jste nečetli, rozhodně můžete. Stačí se zaslaným obrázkem kouzelníka připojit informaci, že byste si jako případnou výhru raději vybrali první díl ????
 
Podstatou je navrhnout a nakreslit čaroděje nebo čarodějku, který má krom takových těch tradičních (nebo i netradičních) pomůcek viditelnou infekci. Infekcí je především nějaký neduh, který dotyčná osoba získala při kontaktu s Nemesis. U hlavního hrdiny Setha jsou to kratší rohy, ale představivosti se meze nekladou. (hlavně žádné obscénnosti ????
Návrhy můžete poslat v osobní zprávě na stránce (FB) nakladatelství nebo e-mailem na radiant@zanir.cz
 
Na závěr bych se chtěl přidat k uctění svátku Černého pátku, při kterém budou od pátku do neděle (27. - 29.11.) všechny tituly v různých úrovních slev od 35%
Pokud si tam najdete něco, nového nebo doplníte rozečtené série už nechám na vás.
Zpět do obchodu