Novinky červen 2023

Tento měsíc se koná CRWEcon a ZANIR opět vystoupí s tím, co bychom rádi vydali nejen do konce roku 2023, ale i co je v plánu na rok následující. Kromě věcí, o kterých se ví už delší dobu dopředu (Radiant, Simon Sues, Talli) půjde i dosud nezveřejněné novinky. Pokud se snad nebudete moci CRWEconu zůčastnit osobně, pak na FB, Instagramu i snad konečně nějak pravidelně zde na webu budou zveřejněny informace k novinkám.

Tento měsíc jsme v pravidelných měsíčních slev odsekli pět procent z následujících titulů. Ceny platí do odvolání či vyprodání.

Amaltea, princezna šermířka  302,-  - 45%
Cagaster 5  179,-  - 10%
Carciphona 5  186,-  - 15%
Příběh čarodějky  379,-  05%
Putování s dinosaury  259,-  - 35%
Radiant 4  179,-  - 10%
Radiant 5  189,-  - 05%
Vei - kniha 1  225,-  - 40%
Vei - komplet  536,-

 

 

 

 

 

 

 

 

Plánovaná vydání

Květen nám se svými akcemi Svět knihy a Animefest, které byly jen pár dní od sebe, sebral čas, který bylo třeba věnovat sazbě Bájného království III. I vzhledem k dalšímu vytížení byla s ohlášením předprodeje přesunuta na červen společně s již plánovaným uvedením prvního dílu Talli. Prozatím se nic dalšího v plánech nemění.

Radiant 8 má dokončené grafické úpravy a jako kniha, která má uzavřít 2. sérii bych chtěl dopředu upozornit, že v oblasti hradu Merlin se budeme nacházet i v další sérii. Jestli měl snad někdo pocit, že v Radiantu chybí nějaké velké souboje, tak si jich minimálně v 8. a 9. díle užijeme víc než dost. Také je možné se těšit na druhou krabičku, která narozdíl od té první, bude obsahovat i průvodce světem Radiantu.

Další informace k titulům zveřejníme po CRWEconu.

Zpět do obchodu