Pokračování Bájného království konečně hotové

Konečně se zadařilo a máme Bájné Království 2Do konce týdne tak bude ještě možnost si knihu objednat se slevou. Tj. za nějakých 197,-

Pokud snad nemáte tušení, o co jde, tak australská autorka Queenie Chan spojila klasickou prózu s tradiční manga kresbou a výsledek pojmenovala komiksová próza. Kdo by si myslel, že jde o ilustrovanou knihu, mohl by trochu narazit. Ilustrace jsou nejen tu a tam, ale někdy se objeví i klasické panelování. Co je ale důležitější, ilustrace navazují na odstavce přímo a příběh tak dostává jiný rozměr, než kdybyste četli knihu, ale pořád dává dost prostoru pro představivost jako klasická kniha.

Aby toho experimentování nebylo málo, Bájné království hodně pracuje s klasickými pohádkovými postavami jakými jsou například Červená Karkulka či Šípková Růženka. Příběh je ve skrze o tom, kterak mladá léčitelka Celsie zjistí, že její babička není její opravdová (myšleno pokrevně). Vzhledem k nějakým okolnostem se rozhodne opustit rodnou vesnici a vydat se po stopě svého utajovaného rodokmenu, načež ji na cestě doprovází její přítel a výtečný lukostřelec Quillon a místy až neskutečně oplzlý satyr Pylus.

Ještě doplním, že toto je druhá kniha ze tří. Pokud ale nemáte o české vydání zájem, vždy můžete navštívit stránky autorky a začíst se do originálu (zhruba polovina příběhu je dostupná zdarma). Fabled Kingdom Jestli ale chcete dát české mutaci šanci, najdete ji zde nebo samozřejmě i jinde, kde prodávají komiksy. S autorkou se bavím o možnosti vydat kolekci komiksů o panovnicích světa.

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení